Linda Rei e nis 8 Marsin më nxehtë se çdoherë, por nuk lejon që… (FOTO) – AlpeGossip
Linda Rei e nis 8 Marsin më nxehtë se çdoherë, por nuk lejon që… (FOTO)

Linda Rei e nis 8 Marsin më nxehtë se çdoherë, por nuk lejon që… (FOTO)

Si duket, kishte pritur mëngjesin e sotëm për të nxehur Instagramin e saj me këtë pozë përvëluese.

Linda Rei edhe herë të tjera ka provokuar me postimet që bën, por këtë herë e bëri në një ditë të veçantë siç është 8 Marsi. E shtrirë mbi krevat dhe me të pasmet e zbuluara, ajo shruan krah fotos titullin e këngës së fundit të Capital t dhe Majk ‘Pasha jetën’. Megjithatë e ka marrë parasysh se nuk do të mungonin as komentet negative, ndaj i ka bllokuar.