Modelja e njohur kapet nudo në vaskë duke ngrënë mëngjes… (FOTO) – AlpeGossip
Modelja e njohur kapet nudo në vaskë duke ngrënë mëngjes… (FOTO)

Modelja e njohur kapet nudo në vaskë duke ngrënë mëngjes… (FOTO)

Emily Ratajkowski përbën lajm edhe kur thjesht është duke ngrënë mëngjes.

Së fundmi ajo shpërndau në Instagram një foto ku shihej duke konsumuar ushqim.

Mbase nuk ka asgjë të veçantë, por ne nuk e dinim që 26 vjeçarja ushqehet në vaskë dhe për më tepër… nudo.