NUK NDALET EGLA/ Hedh në tokë rrobat e të gjithë banorëve! Si reaguan ata (VIDEO) – AlpeGossip
NUK NDALET EGLA/ Hedh në tokë rrobat e të gjithë banorëve! Si reaguan ata (VIDEO)

NUK NDALET EGLA/ Hedh në tokë rrobat e të gjithë banorëve! Si reaguan ata (VIDEO)

,arrëdhënia e Eglës me banorët e tjerë të shtëpisë së “Big Brother Vip” nuk ka qenë fort e mirë që në fillim, dhe duket se vijon njësoj.

Mbrëmjen e djeshme, aktorja është shfaqur e acaruar me ta, teksa ka shkuar në lavanderi dhe u ka hedhur në tokë të gjitha rrobat që ndodheshin aty. Nuk dihet se për çfarë arsyeje ajo vendosi ta bënte këtë gjë, teksa aktorja shihet duke i përhapur rrobat thuajse në të gjithë dyshemenë e dhomës.

Banorët e tjerë nuk e kanë pritur aspak mirë këtë gjë, teksa Erjola është shfaqur e acaruar. Ndërkohë, Graciano ka ndërhyrë për të shmangur debatin, duke thënë se e ka bërë ai.

VIDEO