KONFIRMOI SHTATZËNINE/ Sara Gjordeni ka dy fjalë për të gjithë – AlpeGossip
KONFIRMOI SHTATZËNINE/ Sara Gjordeni ka dy fjalë për të gjithë

KONFIRMOI SHTATZËNINE/ Sara Gjordeni ka dy fjalë për të gjithë

Sara Gjordeni mbrëmjen e kaluar konfirmoi shkeli me Bardhin, me të cilin u lidh brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Pas lajmit që ndanë me publikun, dyshja bën edhe disa bukur në rrjetet sociale. Sara tregon se kjo ishte arsyeja se përse u shkëput nga rrjetet sociale dhe pse nuk do të ketë një rikthim në Big Brother.

“Vetëm 4 javë që drita jonë është mes nesh por gëzimi ishte aq i madh sa të dy donim ta ndanim me dashamirësit tanë sa më shpejt, e të gëzojnë ato zemra që aq fort besuan tek ne e na mbështetën në çdo hap. Urojmë të kuptojmë të gjithë këtë kohë. Sidomos kohë. Kjo lumturi kaq e madhe për ne është edhe arsyeja përse nuk do të kemi një rikthim në Big Brother. Mendojmë se kemi fituar SHUMË edhe më shumë se fituesi real më shumë edicioni. Ajo na forcoi lidhjen e shtëpisë-tjetrit prej së cilës sot po krijohet një frymë tjetër. Pjesa tjetër urojmë të respektojnë këtë moment i cili për ne, në fondin e ditës mbetet një tjetër emocion i madh për tu procesuar në një vorbull emocionesh të tjera. Sara dhe Bardh Idrizi”-  shkruan ajo.