Shihni dhjetë fustanet dhe atletet më TRENDI që do të bëjnë namin këtë vjeshtë (FOTO) - AlpeGossip
Shihni dhjetë fustanet dhe atletet më TRENDI  që do të bëjnë namin këtë vjeshtë (FOTO)

Shihni dhjetë fustanet dhe atletet më TRENDI që do të bëjnë namin këtë vjeshtë (FOTO)

Ditëve të nxehta po ju vjen fundi dhe shumë shpejt do të vijë vjeshta,e cila karakterizohet nga temperatura më të ulëta dhe me ditë që shoqërohen me reshje shiu.

Mirëpo ndërkohë që po lëmë pas pantallonat e shkurtra, minifundet apo çdo veshje tjetër që kemi veshur gjatë stinës së verës, të gjithë kemi filluar të mendojmë për të rifreskuar gardërobën tonë për stinën e vjeshtës.

Një ndër kombinimet më ideale për këtë stinë janë fustanet dhe atletet. Ato do të mund t’i vishni në çdo moment të ditës apo në ambiente të ndryshme dhe do të dukeni gjithmonë “trendy”.

Nëse ende jeni në dilemë se si t’i kombinoni fustanet tuaja me atlete ne ju vijmë në ndihmë duke ju sugjeruar 10 fustanet dhe atletet që na duhen secilit prej nesh këtë vjeshtë.