ENI DHE GENCI PRINDËR TË NJË VAJZE/ Ja foto-ja që zbulon gjithçka – AlpeGossip
ENI DHE GENCI PRINDËR TË NJË VAJZE/ Ja foto-ja  që zbulon gjithçka

ENI DHE GENCI PRINDËR TË NJË VAJZE/ Ja foto-ja që zbulon gjithçka

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë padyshim një ndër çiftet më të njohur të showbizit dhe ndër më të dashurit për publikun shqiptar, të cilët në shkurt të këtij viti morën vëmendjen e të gjithëve me propozimin super romantik për martesë.

Shumë aktive në rrjetin social Instagram, Eni ka ndarë së fundmi një foto ku tregon se ka provuar filtrat e Snapchatit dhe e ka bërë veten e saj një vajzë të vogël.

“Synimet për vajzën e ardhshme”, shkruan Eni krahas postimit ku zbulon për të gjithë se si mund të duket vajza e saj dhe Gencit në të ardhmen.