NJË TJETËR ÇIFT I NJOHUR NË SHTËPINË E MEGHAN/ Nick dhe Priyanka takojnë vogëlushin Archie – AlpeGossip
NJË TJETËR ÇIFT I NJOHUR NË SHTËPINË E MEGHAN/ Nick dhe Priyanka takojnë vogëlushin Archie

NJË TJETËR ÇIFT I NJOHUR NË SHTËPINË E MEGHAN/ Nick dhe Priyanka takojnë vogëlushin Archie

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra i shtohen listës së çifteve të famshëm që kanë takuar vogëlushin Archie në mënyrë sekrete dhe sipas raportimeve, ato kanë shkuar gjatë fundjavës. Sipas një gazetareje të familjes mbretërore, një burim i afërt me çiftin u shpreh kështu: “Ato mendojnë se vogëlushi Archie është i mrekullueshëm dhe Meghan po e shijon jetën e saj të re”. Por sigurisht, Nick dhe Priyanka nuk kanë shkruar me duar bosh. ‘Cosmopolitan’ shkruan se çifti i ‘Hollywood’ i ka blerë Archie-t një dhuratë nga ‘Tiffany&Co’, një lodër për të fryrë topa që kushton 250 dollarë. Priyanka dhe Nick nuk janë të vetmit që e kanë takuar atë dhe pavarësisht se ende një vogëlush, Archie është tepër i njohur nga kolegët dhe miqtë e dukeshës.