AKTI HUMAN QË I HABITI TË GJITHË/ Aktori ndalon shfaqjen për të shpëtuar fansen e cila… – AlpeGossip
AKTI HUMAN QË I HABITI TË GJITHË/ Aktori ndalon shfaqjen për të shpëtuar fansen e cila…

AKTI HUMAN QË I HABITI TË GJITHË/ Aktori ndalon shfaqjen për të shpëtuar fansen e cila…

Komediani i famshëm Ken Jeoung ka ndaluar shfaqen e tij live për ti shpëtuar jetën fanses.

Aktori, i cili luan rolin e doktor Ken, raportohet se u bë mjek në jetën e vërtetë për të shpëtuar një grua në audiencë që pësoi sulm në zemër.

Ai po performonte në Stand Up Live në Phoenix kur gruaja filloi të kishte shqetësime. 47-vjeçari menjëherë i shkoi për ndihmë. Fillimisht Jeoung mendoi se audienca po e imitonte kur kërkuan ndihmë për gruan.

Ai vazhdoi shfaqjen e tij pasi gruaja u mor me ambulancë dhe u dërgua në spital.