ENCA PUBLIKON VIDEON E NXEHTË/ Këngëtarja dredh vithet, teksa… (VIDEO) – AlpeGossip
ENCA PUBLIKON VIDEON E NXEHTË/ Këngëtarja dredh vithet, teksa… (VIDEO)

ENCA PUBLIKON VIDEON E NXEHTË/ Këngëtarja dredh vithet, teksa… (VIDEO)

Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Pa komplekse, buzë detit ajo ka dhuruar skena të zjarrta për të gjithë ndjekësit e saj.

Veshur me bikini të kuqe minimaliste, me kokën poshtë dhe të pasmet ngritur, Enca Haxhia ka dhuruar spektakël për fansat. Duke dredhur vithet , teksa dallgët ishin në sfond, këngëtarja ka përshëndetur ndjekësit me skena të zjarrta.

Video e postuar nga Enca në InstaStory: