“A të eksitoi Ilda kur e pe gjysmë të zhveshur?”, ja si përgjigjet Mustafa Nano – AlpeGossip
“A të eksitoi Ilda kur e pe gjysmë të zhveshur?”, ja si përgjigjet Mustafa Nano

“A të eksitoi Ilda kur e pe gjysmë të zhveshur?”, ja si përgjigjet Mustafa Nano

Një ndër lajmet më të bujshme të javës së shkuar ishte komenti që Mustafa Nano bëri për Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin, dhe zhveshjen e tyre në ekran.

Mbrëmjen e sotme ai është i ftuar në “Zonë e Lirë” ku ka folur edhe një herë për këtë deklaratë.

“Kur e pe Ildën gjysmë zhveshur në ekran atë ditë, u eksitove apo jo?”, e pyet Çani.

“Mua nuk më eksiton mishi por finesa eleganca, pra gjëja në momentin e duhur. Mua më bezdis vulgariteti, veshja vulgare. Mua më pëlqen nuditeti por aty ku duhet dhe jep një mesazh të caktuar. Ilda është qenia me vulgare që kam parë dekadën e fundit. Unë e gjykova në planin estetik, dhe e dyta që më shqetëson është një lloj hiperseksualizimi që po i bëhet hapësirës publike”, u shpreh ai.