“NDEZ TIRANËN”/ Plot stil dhe elegancë, Elvana na tregon se është…(FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
“NDEZ TIRANËN”/ Plot stil dhe elegancë, Elvana na tregon se është…(FOTO/VIDEO)

“NDEZ TIRANËN”/ Plot stil dhe elegancë, Elvana na tregon se është…(FOTO/VIDEO)

Elvana Gjata sot ka performuar në sheshin ‘Skëndërbej’ në Tiranë.

Këngëtarja solli ritëm dhe ngjyra përmes këngës dhe perfomancës së saj, ndërsa si gjithmonë ajo u paraqit plot stil e ëmbëlsi.

Happy kid in #colourdayfestival

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Elvana përmes disa fotografive të postuara në llogarinë Instagram tregon atmosferën, por edhe paraqitjen e saj.

Ajo pati veshur një palë komplete shumëngjyrëshe e atlete, ndërsa tregoi përmes një fotografie që për dukjen e saj është përkujdesur vet.

“No Sellma No Kaci, Vet shpejt e shpejt”, ka shkruar ajo.