Me siguri do të gëzoheni! Këngëtarja juaj e preferuar sapo e pranoi para botës lidhjen me të dashurin e saj…(FOTO) – AlpeGossip
Me siguri do të gëzoheni! Këngëtarja juaj e preferuar sapo e pranoi para botës lidhjen me të dashurin e saj…(FOTO)

Me siguri do të gëzoheni! Këngëtarja juaj e preferuar sapo e pranoi para botës lidhjen me të dashurin e saj…(FOTO)

Jo të gjithë Vip-at janë njësoj kur flasim për punët e zemrës!

Kemi parë shumë nga ata të cilët nuk i pranojnë lidhjet e tyre në publik duke i mbajtuar ato si sekrete dhe sa më larg syrit të audiencës ku edhe pse ka nga këta personazhe nga ana tjetër ka edhe nga ata që pranojnë gjithçka në publik duke i lumturuar fansat.

Një rast i tillë është edhe ai i këngëtares Ariana Grande e cila ka pranuar lidhjen e saj në publik me të dashurin e saj Pete Davidson.

E githa kjo ka ndodhur falë një foto të postuar në Instagramin e Pete.

Këngëtarja e hitit “No Tears Left to Cry” dhe anëtari i Saturday Night Live janë shfaqur të thjeshtë në imazhin e publikuar.

Çifti që u takuan në prapaskenë të emisionit të famshëm amerikan kanë pranuar se gjithçka nisi rastësisht.

“E respektoj dhe e adhuroj pa fund jam falënderuese që e kam atë në jetë”, u shpreh Ariana së fundmi.

Sa bukur! Le të shpresojmë që Ariana të ketë gjetur lumturinë tek Pete.