KOHËN E LIRË TË MIRIAMIT E MERR GJITHMONË DUAMI/ Këngëtarja ndan këto momente me vogëlushin (FOTO) – AlpeGossip
KOHËN E LIRË TË MIRIAMIT E MERR GJITHMONË DUAMI/ Këngëtarja ndan këto momente me vogëlushin (FOTO)

KOHËN E LIRË TË MIRIAMIT E MERR GJITHMONË DUAMI/ Këngëtarja ndan këto momente me vogëlushin (FOTO)

Duam rritet dita ditës edhe më shumë dhe siç ma treguar edhe Miriami, i pëlqen që shumicën e kohës pas projekteve muzikore, ta kalojë së bashku me të.

Së fundmi duket se Duami po i kalon ditët e nxehta së bashku me mamin në shtëpi.
“Duke eksploruar botën bashkë”, ka shkruar Miriam krah videos ku duket se i vogli po leviz globin.
Me siguri kur Duami të rritet edhe pak dhe situata e pandemisë të kalojë, ai do të udhëtojë me mamin dhe do të krijojnë bashkë kujtimet më bukura.
Kujtojmë se në një intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, Miriami ka treguar se është shumë e fokusuar tek fëmijët e saj dhe kujdeset gjatë gjithë kohës për ta së bashku me Albanin./revistawho.com