ËSHTË 101 VJEÇ/ Babai i Michael Douglas e telefonon çdo moment dhe e adhuron këtë gjë (VIDEO) – AlpeGossip
ËSHTË 101 VJEÇ/ Babai i Michael Douglas e telefonon çdo moment dhe e adhuron këtë gjë (VIDEO)

ËSHTË 101 VJEÇ/ Babai i Michael Douglas e telefonon çdo moment dhe e adhuron këtë gjë (VIDEO)

Nuk është asnjëherë vonë të pasionohesh pas teknologjisë dhe këtë gjë e konfirmon babai i aktorit të njohur Michael Douglas, Kirk. Ky e fundit ka zbuluar facetime-n dhe thjesht e adhuron atë. Të paktën kështu u shpreh aktori dhe producenti amerikan Michael në “Live with Kelly and Ryan”.

“Babai im ka zbulua Facetime-n dhe e adhuron atë,’- tha 74-vjeçari, i cili në fillim të nëntorit mori yllin e tij në “Ëalk of fame” në Holliwood. Gjatë emisionit Michael bëri sikur kishte një telefon përpara dhe filloi të rikthente për spektatorët video-bisedat me të atin, i cili më datë 9 dhjetor do të fikë 102 qirinj.

Përshëndetje baba! Dhe ai m’u përgjgij: Ku je? “Prit sa të shohësh, jam këtu”, dhe ai: “Po ky kush është”. “Është një mik, baba. Dhe ai: Ok e kuptoj!”– tregoi aktori duke qeshur.

Ndonjëhrë flasim, për shumë kohë dhe unë e mbyll telefoni dal nga shtëpia dhe vetëm kur më vjen një rrije nga babai në Facetime.

“Baba sapo folëm para 15 minutash” “O zot i madh e harrova,” ma kthen ai,- “e urrej këtë gjë”,”– vijoi më tej producenti.