“U VERBUAM”/ Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me FOTON e fundit – AlpeGossip
“U VERBUAM”/ Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me FOTON e fundit

“U VERBUAM”/ Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me FOTON e fundit

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare.

Edhe pse kohëve të fundit është më pak aktive në skenë, ajo nuk është shkëputur krejtësisht nga muzika.

Ajo në profilin e saj në Instagram është mjaft aktive dhe së fundmi ka postuar fotografi dhe video ku tregon pjesëmarrjen e saj në xhirimet e Vitit të Ri.

Ryva ka veshur një fustan me xixa në të cilin duket shumë bukur në mesin e kolegëve të saj.