“E KA BËRË PËR MUA”/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e Sabianit – AlpeGossip
“E KA BËRË PËR MUA”/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e Sabianit

“E KA BËRË PËR MUA”/ Iliri përlotet teksa dëgjon këngën e Sabianit

Mbasditen e sotme në shtëpi është dëgjuar kënga më e fundit e një ish-banori të shtëpisë.

Sabiani ka lançuar pak orë më parë produksionin e tij të fundit muzikor dhe banorët e shtëpisë nuk mund të mos ishin pjesë e kësaj ngjarjeje.

Në shtëpi është luajtur kënga e titulluar “Tradhëtare” dhe banorët nuk i kanë fshehur emocionet.

Iliri në veçanti nuk mundi t’i përmbajë as lotët teksa dëgjon zërin e mikut të tij.

Kujtojmë se teksti i këngës në fjalë është krijuar gjatë qëndrimit të Sabianit në shtëpi.