MOS U HABISNI/ Kur të qorton mami! Reperi shqiptar e tregoi vetë me këtë postim (FOTO) – AlpeGossip
MOS U HABISNI/ Kur të qorton mami! Reperi shqiptar e tregoi vetë me këtë postim (FOTO)

MOS U HABISNI/ Kur të qorton mami! Reperi shqiptar e tregoi vetë me këtë postim (FOTO)

Djemtë e repit njihen për karakterin e tyre të fortë dhe kjo pasi është në vijë logjike me rymën muzikore në të cilën ata bëjnë pjesë.

Makina të shpejta, shumë para, armë dhe bizhu të shtrenjta dhe duket se djemtë e repit jetojnë një “jetë shumë të egër” si ato të filmave Western.

Por ja që ka momente kur edhe djemtë e repetit nuk bëjnë shumë naze pasi ju flet mami dhe Getinjo këtë fakt e ka treguar me një postim publik në Instagram.

Getinjo ka postuar një foto nga biseda në Viber me mamanë teksa kjo e fundit e qorton për tatuazhet e bëra.

Vërtet djemat janë trima po kur vjen fjala tek këshillat e mamit të gjithë bëhen djemë shembullor. Getinjo sapo e bëri!