Rita Ora publikon pjesë nga xhirimet e klipit “Gilrs” me Cardi B dhe Bebe Rexha, ja si do të duket (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Rita Ora publikon pjesë nga xhirimet e klipit “Gilrs” me Cardi B dhe Bebe Rexha, ja si do të duket (FOTO/VIDEO)

Rita Ora publikon pjesë nga xhirimet e klipit “Gilrs” me Cardi B dhe Bebe Rexha, ja si do të duket (FOTO/VIDEO)

Pas paraqitjes dinjitoze që bëri mbrëmjen e së hënës në vetin gjigant ‘Met Gala’ Rita Ora i është rikthyer punës.

Këngëtarja shqiptare ka nisur xhirimet për klipin e ri ‘Girls’ që do të sjellë me Cardi B, Bebe Rexhën dhe Charlie X. Rita dhe Cardi B janë të parat që po xhironin një skenë bashkë dhe këtë na e ka zbuluar këngëtarja shqiptare në disa postime të bëra në Instastorie. Kështu na zbuloi edhe look-un qw kanw zgjedhur për në klip, me ngjyra të ndezura dhe luks.