JO VETËM NUSET/ Njihuni me dhëndurët më simpatikë që SHKËLQYEN në ditën e tyre (FOTO) - AlpeGossip
JO VETËM NUSET/ Njihuni me dhëndurët më simpatikë që SHKËLQYEN në ditën e tyre (FOTO)

JO VETËM NUSET/ Njihuni me dhëndurët më simpatikë që SHKËLQYEN në ditën e tyre (FOTO)

U kënaqëm duke parë dasma dhe duke u marë me nuset. Çfarë këpucësh, lulet, karoca, fustani, menuja, muzika, të ftuarit e shumë të tjera.

Po për dhëndurët u bë merak njeri? S`e dihet që dasma sbëhet pa ta.

Kemi parë nuset si janë veshur të gjitha me radhë, tani është radha ta përqëndrojmë vëmendjen te djemtë. Si janë veshur, çfarë ngjyre e ksihin kostumin, çfarë këpucësh veshën? Meqë jemi dhe në sezonin e dasmave, çunat mund të marin ide si të vishen.

Më poshtë AlpeNews.al ju liston të gjithë dhëndurët e showbizit që bënë namin njësoj si nuset e tyre.

Bashkëshorti i Afërdita Dreshajt, Jakub Kindl

Bes Kallaku

Getoar Selimi

Kledi Kadiu

Turjan Hysko

Leka Zogu

Bashkëshorti i Jona Spahiut, Frenkli Ymeri

Përgatiti AlpeNews.al