U SHOKUAM FARE/ Gjithë kësaj kohe e paskemi ditur gabim emrin e Rihanna-s – AlpeGossip
U SHOKUAM FARE/ Gjithë kësaj kohe e paskemi ditur gabim emrin e Rihanna-s

U SHOKUAM FARE/ Gjithë kësaj kohe e paskemi ditur gabim emrin e Rihanna-s

Fansat e Rihannës u tronditën kur zbuluan se gjatë gjithë kësaj kohe e kanë shqiptuar gabim emrin e këngëtares, pasi kjo e fundit u prezantua në një video për “Vogue”.

Këngëtarja 31-vjeçare ka shkaktuar trazira në Twitter kur foli në një video të realizuar nga Parisi të enjten e kaluar.

Embedded video

Në klip, ajo tha “Përshëndetje Vogue, jam Rihanna” – duke shqiptuar emrin e saj ‘Ree-Anna’ në vend të ‘Ree-Ah-Na’ siç e kemi shqiptuar gjithnjë.

Pasi dëgjuan videon dhe mënyrën sesi këngëtarja e shqiptonte emrin e saj, fansat u tronditën dhe menjëherë nisën me publikimet në Twiter ku shkruanin: “Pra, kemi gjithë jetën qe e dimë gabim emrin e Rihanna-s!”

Të tjerë i kanë kërkuar falje këngëtares për të gjitha këto vite që e kanë ditur gabim emrin e saj: