GAZETARJA “NXJERR ZBULUAR” DJ SARDIN/ Ngacmon në rrjete sociale moderatoren simpatike: Vdeksh se na…(FOTO) – AlpeGossip
GAZETARJA “NXJERR ZBULUAR” DJ SARDIN/ Ngacmon në rrjete sociale moderatoren simpatike: Vdeksh se na…(FOTO)

GAZETARJA “NXJERR ZBULUAR” DJ SARDIN/ Ngacmon në rrjete sociale moderatoren simpatike: Vdeksh se na…(FOTO)

DJ Sardi është një ndër personazhet më të diskutuar përsa i përket jetës së tij private. Është përfolur shpesh për lidhjet e tij të dashurisë, megjithatë DJ nuk ka pranuar asgjë deri më sot. Megjithatë ai nuk ngurron të shfaqë hapur pëlqimet e tij ose të hedhë ndonjë fjalë ndaj vajzave simpatike. Gazetarja Jonida Aliçkolli ka publikuar në ‘Instagram’ një fotografi të moderatores italiane Belen Rodriguez, poshtë të cilës ka komentuar DJ Sardi. Belen shfaqet shumë sensuale në fotografi dhe Sardi ka shkruar me shaka: “Ea vdeksh se na sëmure”. Komenti i DJ ka shkaktuar shumë të qeshura tek të gjithë ndjekësit e tij në ‘Instagram’.

n