THANË SE U NDA NGA BASHKËSHORTJA/ Këngëtari shqiptar “u mbyll” gojën me këtë foto – AlpeGossip
THANË SE U NDA NGA BASHKËSHORTJA/ Këngëtari shqiptar “u mbyll” gojën me këtë foto

THANË SE U NDA NGA BASHKËSHORTJA/ Këngëtari shqiptar “u mbyll” gojën me këtë foto

Këngëtari i hitit “Kaçurrelja”, Besart Halimi së fundmi është komentuar shumë për jetën private për shkak të një thashethemi se ai dhe bashkëshortja Ilirjana janë ndarë.

Lajmet nisën për shkak se Besarti fshiu fotot me bashkëshorten dhe e hoqi nga Instagrami. Në një intervistë së fundmi këngëtari pranoi se kanë pasur thjesht një krizë në martesë, por kjo nuk i ndali thashethemet.

Besarti ditën e sotme u ka dhënë fund atyre duke publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke e puthur Ilirjanën në faqe dhe shkruan “Dashuria ime, lumturia ime”.

Besarti dhe Ilirjana u njohën gjatë xhirimeve të një videoklipi të këngëtarit dhe u martuan në vitin 2016 me një dasmë madhështore. Çifti janë prindër të një vajze.