DASHURIA QË NUK NJEH KUFIJ/ Sara dhe London e nisin ditën herët duke… (FOTO) – AlpeGossip
DASHURIA QË NUK NJEH KUFIJ/ Sara dhe London e nisin ditën herët duke… (FOTO)

DASHURIA QË NUK NJEH KUFIJ/ Sara dhe London e nisin ditën herët duke… (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha e ka nisur herët mëngjesin e kësaj të hëne.
Ajo ka publikuar në Instastorien e saj një foto të karrocës së vogëlushit London, ndërkohë që është duke shëtitur përgjatë Liqenit Artificial të Tiranës.

Nuk është hera e parë që Sara tregon se është një nënë e përkushtuar dhe gjithashtu se kujdeset për veten për të qenë gjithnjë në formë.