Publikohen pamjet e para nga dasma e Elitës dhe Gjikos/ Ja si duket dekori i ceremonisë (VIDEO) – AlpeGossip
Publikohen pamjet e para nga dasma e Elitës dhe Gjikos/ Ja si duket dekori i ceremonisë (VIDEO)

Publikohen pamjet e para nga dasma e Elitës dhe Gjikos/ Ja si duket dekori i ceremonisë (VIDEO)

Elita dhe Gjiko kurorëzojnë sot në martesë dashurinë e tyre. Çifti simpatik ka zgjedhur një nga lokacionet më të bukura në Prishtinë. Edhe pse u tha se dasma do të jetë tepër private, disa nga pamjet e vendit ku do të mbahet janë publikuar. Salla është shndërruar në një vend si në përralla, për t’i dhuruar dyshes momente të paharrueshme. Flitet se bukuroshja zeshkane është në pritje të ëmbël, ndaj dhe martesa mes çiftit është përshpejtuar. Dhe nëse kjo ështê e vërtetë, me siguri Elita, me nurin e shtatzënisë, do të jetë një nuse shumë e ëmbël.