“GJITHÇKA U SHEMB…”/ Melisa zbulon arsyen e ndarjes nga Andi: Të desha fort, por ti… – AlpeGossip
“GJITHÇKA U SHEMB…”/ Melisa zbulon arsyen e ndarjes nga Andi: Të desha fort, por ti…

“GJITHÇKA U SHEMB…”/ Melisa zbulon arsyen e ndarjes nga Andi: Të desha fort, por ti…

Melisa dhe Andi i kanë dhënë fund lidhjes dhe për këtë nuk ka më dyshime. Mbrëmjen e sotme Andi shpërndau një postim, ku thuhej “Lidhjet janë si xhami. Ndonjëherë është më mirë ta lësh të thyer, se sa të lëndosh veten duke u munduar ta rregullosh”.

Ndërkohë, një postim tjetër nga Melisa lë të kuptohet se arsyeja e ndarjes ka qenë mungesa e dashurisë nga ana e Andit.

“Edhe kaq leht’ u shemb gjithçka përdhe! Të desha fort-po ti s’më dashurove-Jo! Jo! Mos thuaj: Po!- se ti veç fjalë e buzëqeshje më dhurove-unë shpirtin bëra fli”, shkruhet në postimin e ish-konkurrentes, me autor shkrimtarin rus, Ivan Turgenjev.