"E bëri në brekë prej TËRMETIT''/ Noizy TURPËRON Varrosin para fansave (FOTO) - AlpeGossip
“E bëri në brekë prej TËRMETIT”/ Noizy TURPËRON Varrosin para fansave (FOTO)

“E bëri në brekë prej TËRMETIT”/ Noizy TURPËRON Varrosin para fansave (FOTO)

Disa minuta më parë lëkundjet e fuqishme të tërmetit u ndjenë në të gjithë vendin dhe shumë prej vipave shqiptarë kanë reaguar në rrjetet e tyre sociale, duke raportuar situatën dhe duke treguar se si e kishin përjetuar.

Reperi Noizy ishte njëri prej tyre, i cili në Instastory ka publikuar jo veten, por mikun e tij, Varrosin. Dy reperët ndodheshin mes njerëzish duke diskutuar për tërmetin, ndërkohë që Noizy e ka filmuar Varrosin teksa fliste për situatën.

“Varrosi ka dh** në brekë prej tërmetit.”- ka shkruar Noizy në videon ku dëgjohet duke qeshur ndërkohë që filmon Varrosin.