ËSHTË BËRË ME TË VËRTETË BJONDE? Klea Huta sapo na futi në mendime (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË BËRË ME TË VËRTETË BJONDE? Klea Huta sapo na futi në mendime  (FOTO)

ËSHTË BËRË ME TË VËRTETË BJONDE? Klea Huta sapo na futi në mendime (FOTO)

Moderatorja e njohur Klea Huta është tepër aktive në profilin e saj në Instagram, ku ndan vazhdimisht momente të ndryshme nga përditshmëria me ndjekësit.

Mirëpo së fundmi, një foto ka tërhequr vëmendjen në profilin e saj, pasi moderatorja shfaqet me flokët bjond.

Klea e ka vendosur foton me look-un e ri në foton e saj të profilit dhe ne ende s’po u besojmë syve!

Klea Huta është kthyer vertetë në bjonde, apo ky është vetëm një filtër programi i cili ndryshon ngjyrën e flokëve? Mbetet ta mësojmë nga vetë moderatorja.