PO E MBANTE TË FSHEHTË/ Era Istrefit ia zbulon sekretin fansja (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
PO E MBANTE TË FSHEHTË/ Era Istrefit ia zbulon sekretin fansja (VIDEO+FOTO)

PO E MBANTE TË FSHEHTË/ Era Istrefit ia zbulon sekretin fansja (VIDEO+FOTO)

Viti 2018 ishte një nga më të suksesshmit për Era Istrefin dhe duket se i tillë do të jetë edhe 2019-ta.

Këngëtarja duket se po përgatit një tjetër surprizë për fansat e saj. Era është duke xhiruar klipin për këngën e saj më të re dhe këtë sapo na e zbuloi një prej ndjekëseve.

View this post on Instagram

Drippy nails 💅🏻

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Në një video të publikuar së fundmi këngëtarja tregon modelin e manikyrit të thonjve të mbuluar me gurë, një prej ndjekëseve të saj komentoi:

“Kjo tregon se po xhiron klipin e këngës?”, e pyeti një prej ndjekëseve, ndërsa Istrefi iu përgjigj me një pohim të shkurtër: “Mhmmm”.

Në Insta Story këngëtarja tregon se po udhëton drejt Gjermanisë dhe ne na mbetet vetëm të na tregojë më shumë detaje.