U HABITËM! Në Instagram del yll, por shihni si duket Françeska Jaçe në foton e pashaportës – AlpeGossip
U HABITËM! Në Instagram del yll, por shihni si duket Françeska Jaçe në foton e pashaportës

U HABITËM! Në Instagram del yll, por shihni si duket Françeska Jaçe në foton e pashaportës

Françeska Jaçe mbetet një nga vajzat më të komentuara në media dhe çdo e re nga jeta e saj përbën kuriozitet për publikun.

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother” tërheq shumë vëmendjen me fotot që publikon në Instagram ku numëron mijëra ndjekës.

Në postimin e fundit në Instastory, Françeska ka treguar si duket në foton e pashaportës, një foto që jo të gjithë do e publikonin.

Edhe pse pa makeup, Françeska duket shumë tërheqëse.