Emocionon Ornela Bregu me dedikimin për njeriun e dashur: “Përjetësia ime…” (FOTO) – AlpeGossip
Emocionon Ornela Bregu me dedikimin për njeriun e dashur: “Përjetësia ime…” (FOTO)

Emocionon Ornela Bregu me dedikimin për njeriun e dashur: “Përjetësia ime…” (FOTO)

Ornela Bregu është një nga moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar dhe pavarësisht se prej disa kohësh ka qënë larg ekranit, ajo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen mediatike.

Mesa duket ajo tani i është përkushtuar familjes dhe fëmijëve për të lënë pas karrierën e saj televizive, por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ditën e djeshme Ornela ka publikuar një fotografi në Instagramin e saj ku duket bashkë me të bijën, e cila sapo është diplomuar.

 

Moderatorja ashtu si cdo prind tjetër duket mjaft e emocionuar për mbylljen më sukses të një etape të jetës së vajzës dhe krah fotos shkruan: “E vogla ime, zemra ime, shoqja ime, përjetësia ime..”.