AKSIDENT I RËNDË/ Modelja shqiptare thyen dorën (FOTO) – AlpeGossip
AKSIDENT I RËNDË/ Modelja shqiptare thyen dorën   (FOTO)

AKSIDENT I RËNDË/ Modelja shqiptare thyen dorën (FOTO)

Modelja shqiptare shumë e komentuar në media për format e saj trupore, Vildane Zeneli vitin e kaluar theu dorën në dyshemenë e lagur të një hoteli dhe pësoi dëmtim të rëndë.

E ftuar në emisionin “N’drrimi i natës”, Vildane tregoi se e paditi hotelin në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe ishte kompensuar për dëmin.

“Kisha projekte të papërfunduara me modeling të cilat i humba pas lëndimit. Sigurisht i padita dhe u kompensova. Kam ende hekura në duar dhe kam pasur tri operacione brenda një viti”, deklaroi modelja.