Si të kombinosh këmishën e bardhë me stil në dimër (FOTO) – AlpeGossip
Si të kombinosh këmishën e bardhë me stil në dimër (FOTO)

Si të kombinosh këmishën e bardhë me stil në dimër (FOTO)

Këmishët e bardha klasike nuk duhet të mungojnë në gardërobën e askujt këtë sezon.

Kjo këmishë tradicionale është çfarëdo përveç se bazike, dhe kjo është arsyeja se përse edhe këtë vit do të shkëlqejë në sezonin vjeshtë dhe dimër.

Dizajnuesit e njohur kanë vendosur t’i përfshijnë këmishët e bardha në kombinime të ndryshme, duke përfshirë edhe kombinimin e njohur me pulovër.

Më poshtë ju sjellim disa nga kombinimet e këmishëve të bardha, të cilat priten të jenë më të mirat e këtij viti.