Shën Valentini i VIP-ave shqiptarë. Urimet dhe dedikimet më të bukura virtuale – AlpeGossip
Shën Valentini i VIP-ave shqiptarë. Urimet dhe dedikimet më të bukura virtuale

Shën Valentini i VIP-ave shqiptarë. Urimet dhe dedikimet më të bukura virtuale

Edhe pse shumë prej tyre mendojnë se Shën Valentini është çdo ditë nëse dashuron fort, në një ditë si kjo, megjithatë, nuk mund t’ia kursejnë partnerit të tyre një urim dhe një dedikim virtual.

Një udhëtim i shkurtër virtualisht në Instagram mjafton për të kuptuar se një pjesë e mirë e personazheve të njohur kanë diçka për të thënë sot, jo vetëm për partnerin, por edhe për të gjithë ata që i dedikojnë një vëmendje të veçantë ditës së dashurisë.

Trëndafila, lule, kompozime e urime dashurie të panumërta. Personazhet e njohur të ekranit shqiptar kanë uruar sot për festën e Shën Valentinit.

Urimet kanë qenë të ndryshme, nga ata me një këngë të bukur, me trëndafila apo edhe me video ironike.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë uruar me një video nga profili i tyre. Ermali ka postuar një video ky shfaqet bashkë me Kejvina Kthellën, pas së cilës shkruan: “Duhet se ta vërtetoni se jeni çift, të putheni në sy të shitësit”.

Gëzuar miq. Puthje të mbarë.😂😂😂

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Shën Valentinin e ka uruar edhe gjyshja më e famshme në Shqipëri, Ija e Bes Kallakut. “Gzuar o non, shyqyr si ju ka gjet shnosh ene ju gjet ma mire vitin tjeter ishalla.”