Çiljeta vendos t’i rikthehet stilit të vjetër/ Ja si duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Çiljeta vendos t’i rikthehet stilit të vjetër/ Ja si duket ajo (FOTO)

Çiljeta vendos t’i rikthehet stilit të vjetër/ Ja si duket ajo (FOTO)

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka vendosur të kthehet në Çilin e vjetër.

Ajo, prej një kohe të gjatë ka qëndruar si zeshkane dhe tani ka vendosur që të bëhet sërish ajo e vjetra duke i rikthyer flokët e bardha, shkruan lajmi.net

Këtë e bëri të ditur vetë nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instastory ndërsa që e kishte marrë malli për këtë ngjyrë flokësh ka treguar pas publikimit të një fotografie të cilën e ka realizuar nga koha kur i kishte të tilla.

Kujtojmë se ajo ishte femra më e komentuar në media shkak i gjoksit të stërzmadhuar ndërsa sot kur e ka zvogëluar atë më pak po i lakohet emri në media.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka sjell diçka të re e për nga jeta private po shijon lidhjen e dashurisë me Albanin.