“MË THONË U BËN PHOTOSHOP FOTOVE…”/ Tea dhe Kejvina flasin për komentet negative – AlpeGossip
“MË THONË U BËN PHOTOSHOP FOTOVE…”/ Tea dhe Kejvina flasin për komentet negative

“MË THONË U BËN PHOTOSHOP FOTOVE…”/ Tea dhe Kejvina flasin për komentet negative

Modelja Kejvina Kthella dhe ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, janë dy ndër banoret e Big Brother VIP Albania 2. Gjatë një bisede me Kiara Titon, dy vajzat janë ndalur te komentet negative që marrin shpesh në foto.

‘Më thonë u bënë fotoshop fotove, kur i shoh…’,

Teksa Kejvina ka thënë se asaj ndonjëherë i pëlqejnë kur e shajnë, Tea është shprehur se nuk i intereson fare sepse të tjerët nuk dinë asgjë rreth jetës së saj.

‘Më thonë u bënë fotoshop fotove, kur i shoh…’,

Kejvina: Më thotë njëra mua, i bën photoshop fotove. I shoh foton e profilit dhe e kishte face app komplet.

Tea: Si mund të më gjykosh mua me bikini, kur vetë e ke profilin të tillë?!

Kejvina: Këta pa moral, bëjnë moral. Por mua më pëlqen edhe kur më shajnë.

Tea: Mua nuk më intereson fare. Të thonë ç’të duan. Unë kam jetën time.