ADROLA DUSHI RIKTHEHET ME ISH BASHKËSHORTIN? Modelja sapo na bëri të dyshojm me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
ADROLA DUSHI RIKTHEHET ME ISH BASHKËSHORTIN? Modelja sapo na bëri të dyshojm me këtë detaj (FOTO)

ADROLA DUSHI RIKTHEHET ME ISH BASHKËSHORTIN? Modelja sapo na bëri të dyshojm me këtë detaj (FOTO)

Është konsideruar femra më e bukur shqiptare dhe jo pa të drejtë.Që prej vitit 2012, ku fitoi kurorën e “Miss Universe”, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave. Pas kurorës së Miss-it, Adrola deklaroi se ishte shtatzënë me të dashurin e saj Adis Patushi

Pas lindjes së djalit çifti bëri dhe një dasmë madhështore por Adrola u largua drejt Amerikës. Prej më shumë se një viti ajo i dha fund martesës me bashkëshortin por gjithmonë në daljet publike ajo ka deklaruar se ruajn një marrëdhënie shumë të mirë.

Ditën e sotme  ish bashkëshorti i Adrolës ka publikuar një foto ku shihet tatuazhi që ai ka reazlizuar dhe kuptohet që ja ka dedikuar djalit. Adrola na habiti me komentin” Zot sa bukur” dhe ne po vihemi në dyshime tani.