“BUKURI NATYRALE”/ Klaudia Pepa dhe Bora Zemani publikojnë foton nga provat e “KM” – AlpeGossip
“BUKURI NATYRALE”/ Klaudia Pepa dhe Bora Zemani publikojnë foton nga provat e “KM”

“BUKURI NATYRALE”/ Klaudia Pepa dhe Bora Zemani publikojnë foton nga provat e “KM”

Klaudia Pepa dh eBora Zemani së bashku me Ardit Gjebrea do të prezantojnë edicionin e 20-të “Këngës Magjike”. Ajo është lajmëruar të mbahet në datat 8-9-10 nëntor dhe sigursht që provat kanë filluar.

dy bukurosh et ee kranit kanë publikuar foto krah njëra tjetrës ku duken shumë natyrale me një make up të lehtë.

Vajzat duket se e kanë marrë me shumë entuziazëm e jo më kot Arditi ua ka besuar atyre këtë detyrë.