Linda Rei NUK ka të ndalur! Përshëndet Noizyn dhe Varrosin duke tundur të pasmet (VIDEO) – AlpeGossip
Linda Rei NUK ka të ndalur! Përshëndet Noizyn dhe Varrosin duke tundur të pasmet (VIDEO)

Linda Rei NUK ka të ndalur! Përshëndet Noizyn dhe Varrosin duke tundur të pasmet (VIDEO)

Linda Rei njihet për provokimet e shumta në rrjet dhe herë herë përplasjet që ka me personazhet e showbizit shqiptar. Lindës i pëlqen të shfaqi trupin e saj dhe ktë gjë e bën në çdo postim të mundshëm, ku fokusin e ka te gjoksi apo të pasmet.

Ditën e sotme Linda ka vendosur të “ngacmoj” sërish Noizyn, por ka futur në listën e saj dhe Varrosin me një video provokuese.

Ajo shfaqet para pasqyrës duke tundur të pasmet para kamerës, e veshur me pantallona të shkurtra.

Teksa dëgjon këngën “Big Daddy”, Linda ka etiketuar edhe Noizyn me Varrosin që ata ta shohin videon.

/AlpeNews.al