HOROSKOPI DHE VIPAT/ Kejvina Kthjella, një “Binjak” SEXY që nuk mund të mos e doni (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Kejvina Kthjella, një “Binjak” SEXY që nuk mund të mos e doni (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Kejvina Kthjella, një “Binjak” SEXY që nuk mund të mos e doni (FOTO)

Kejvina Kthjella është modelja bukuroshe shqiptare e cila u bë e njohur në “Xing me Ermalin” si velinë.

Në horoskop ajo i takon shenjës së “Binjakëve” dhe me një analizë të thjeshtë zbulojmë se përshtatet me karakteristikat e kësaj shenje.

Për binjakët thuhet se janë të përshatshëm për botën e medias dhe e tillë është edhe Kejvina. Në momentin e daljes në skenë për herë të parë ajo u pëlqye shumë nga publiku të cilët kërkojnë ende rikthimin e saj në ekranin shqiptar pë ëmbëlsinë e bukurinë që transmeton.

View this post on Instagram

Teddy bear🐻

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

💙💙

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Gjithashtu binjakët janë mjaft të lëvizshëm ashtu si dhe Kejvina të cilës i pëlqen të udhëtojë e të mos qëndrojë kurrë në një vend.

View this post on Instagram

😬

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

💙

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Ndër të tjera ato janë edhe shumë të qeshur, energjikë e u pëlqejnë të bëjnë humor:

View this post on Instagram

@makeupbyelona 🔥💋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

/AlpeNews.al