Bes Kallaku u ‘ngrin gjakun’ italianeve, as Xhensila nuk i qetëson dot (VIDEO) – AlpeGossip
Bes Kallaku u ‘ngrin gjakun’ italianeve, as Xhensila nuk i qetëson dot (VIDEO)

Bes Kallaku u ‘ngrin gjakun’ italianeve, as Xhensila nuk i qetëson dot (VIDEO)

Aktori i njohur i humorti Bes Kallaku është nisur me bashkëshorten e tij drejt Italisë.
Në një video të ndarë në rrjetet sociale ai ka bërë disa turiste ‘t’iu ngrijë gjaku’. Në video duket Besi i cili pasi i fotografon iu merr aparatin fotografik dhe largohet me vrap.

‘Nooooo. Sa ka bertit e shkreta, kujtoi se i ika…. (Kur turistet te japin aparatin ti bosh i foto, por tu ka bo ves e ikmja me vrap)’ – ka shkruar Bes Kallaku në videon e publikuar ën profilin e tij në Instagram.

Nga pamjet duket nëj moment dhe Xhensila e cila qesh dhe mundohet të qetesojë vajzat.Çifti shoqërohet dhe nga miqtë e tyre, aktori Erion Isai dhe bashkëshortja e tij.

Videon shikojeni ketu