Luajti gruan e tradhtuar në klipin e Encës, moderatorja shqiptare ka një “bishë” për burrë (FOTO) – AlpeGossip
Luajti gruan e tradhtuar në klipin e Encës, moderatorja shqiptare ka një “bishë” për burrë (FOTO)

Luajti gruan e tradhtuar në klipin e Encës, moderatorja shqiptare ka një “bishë” për burrë (FOTO)

Në klipin e ri të Encës, ku ajo lidhet me një burrë të martuar, u vu re se gruaja në klip e këtij burri ishte moderatorja Aulona Musta.

Padyshim që Aulona Musta është një nga moderatoret që gjithmonë shkakton polemika me deklaratat e saj por edhe shumë e dashur nga publiku.

POr kush është në fakt burri i saj në realitet?

Ajo shpeshherë ka treguar se ushtrohet në palestër bashkë me bashkëshortin e saj dhe se në fakt ka arsye të krenohet me këtë fakt.

Sepse ka një burrë që duket si një bishë, plot muskuj dhe shumë në formë.