POSTON FOTON ME LINDA REIN/ Fansat pyesin Fiorin për shoqërin me transgjinoren (FOTO) - AlpeGossip
POSTON FOTON ME LINDA REIN/ Fansat pyesin Fiorin për shoqërin me transgjinoren (FOTO)

POSTON FOTON ME LINDA REIN/ Fansat pyesin Fiorin për shoqërin me transgjinoren (FOTO)

Fiori Dardha dallohet për tipin miqësor që ka me personazhet publike.

Moderatorja ka marrë pjesë në “Dance With Me”  ku ka nisur shoqërin edhe me Lind Rein,kohë më parë ajo ka postuar foton me trasgjinoren shqiptare.

Në lojën “Pyetje dhe Përgjigje” Fioti ka shpjeguar marrëdhënien që ka me Lindën.