PËR TË KËRCYER SIÇ DONIM/ Rita Ora publikon hitin e ri me 2 këngëtaret e njohura – AlpeGossip
PËR TË KËRCYER SIÇ DONIM/ Rita Ora publikon hitin e ri me 2 këngëtaret e njohura

PËR TË KËRCYER SIÇ DONIM/ Rita Ora publikon hitin e ri me 2 këngëtaret e njohura

Stina e pranverës ka nevojë për këngë ritmike dhe që të na shtojnë dëshirën për të këcyer. Fiks si kjo që publikoi sot Rita Ora!

Këngëtarja shqiptare vjen në një projekt me dy këngëtare të njohura Sofia Reys dhe Anitta.

Kënga mban titullin “R.I.P.” dhe nëse e dëgjoni do të kuptoni se i përshtatet shprehjes: “U prehshi në paqe broçkulla”.

Rita nuk kishte njoftuar më herë për këtë bashkëpunim, ndërsa në postimin e saj në Instagram shprehet se është shumë e lumtur që u bë pjesë e këtij projekti.

“Shumë e lumtur që jam pjesë e RIP/ me të mrekullueshmet Sofia Reys dhe Anitta. Faleminderit të gjithëve për përkrahjen”, shkroi Rita në Instagram.

Ne ju këshillojmë që ta shijoni bashkë me videon: