Afërdita Dershaj ndan momentin e veçantë nga përgatitjet e dasmës, zbuloni hapin e radhës – AlpeGossip
Afërdita Dershaj ndan momentin e veçantë nga përgatitjet e dasmës, zbuloni hapin e radhës

Afërdita Dershaj ndan momentin e veçantë nga përgatitjet e dasmës, zbuloni hapin e radhës

Dasma që do të mbahet më 29 qershor në Miami, ka qenë ndër më të komentuarat që prej momentit që u zbulua ftesa. Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl do të kurorëzojnë dashurinë e tyre për pak ditë dhe puna për ta realizuar çdo gjë siç dëshirojnë është në pikën kulminante. Para pak ditësh rrëmbeu vëmendjen mediatike festa e beqarisë që realizoi Afërdita me mikeshat e saj më të mira. Ndërsa tani deri në ditën e madhe pritet zbulimi i detajeve.

Pak minuta më parë, nusja e ardhshme ndau me të gjithë një moment shumë të veçantë nga përgatitjet. Bëhet fjalë për ushqimin që do ju servilet të ftuarve. Çifti ka shkuar të provojë dhe të zgjedhë ushqimin për ditën e madhe. Menyja me siguri do të jetë fantastike.