SHTATZËNË PËR HERË TË DYTË/ Rudina Dembacaj flet për pritjen e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
SHTATZËNË PËR HERË TË DYTË/ Rudina Dembacaj flet për pritjen e ëmbël (FOTO)

SHTATZËNË PËR HERË TË DYTË/ Rudina Dembacaj flet për pritjen e ëmbël (FOTO)

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun dhe emisioni i saj “Mos i fol shoferit” është shumë i ndjekur.
Shumë aktive në rrjetet sociale, Rudina shpesh herë publikon foto me vajzën e saj Viktoria e cila dita ditës po rritet dhe më shumë. Mirëpo, sic duket Rudina ka vendosur që shumë shpejt ta bëj Viktorian me një vëlla.

Moderatorja ka zbuluar ditën e djeshme në emisionin “Mos i fol shoferit” se ka ndërmend të zgjerojë familjen e saj.