Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO) – AlpeGossip
Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO)

Skandal i vërtetë, shihni buzët e deformuara të Zaiminës nga silikoni (VIDEO)

Nuk është aspak çudi që “VIP-at” në Shqipëri të kenë kryer operacione plastike dhe ndërhyrje në fytyrë e në trup.

Madje kjo është kthyer aq në modë, sa është e vështirë të gjesh një këngëtare, modele, prezantuese pa një “rregullim” të tillë.

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një ndër personazhet e para që ka kryer ndërhyrje plastike, pavarësisht se ajo nuk e ka pranuar kurrë këtë gjë, pamjet nuk kanë nevojë për koment, raporton albeu.com.

Në videon e mësipërme të shkëputur nga “Xing me Ermalin” mund të shikoni se si buza e këngëtares jo vetëm që është shumë e fryrë në pjesën e poshtme por edhe është deformuar fare në njërën anë të saj.

Zaimina tashmë është nëna e një vajze të vogël dhe është shkëputur prej kohësh nga muzika duke iu kushtuar lidhjes së dashurisë dhe biznesit të saj.