KONKURRENTI NXEHET KEQ/ Kap Renato Mekollin në mes të emisionit (Video) – AlpeGossip
KONKURRENTI NXEHET KEQ/ Kap Renato Mekollin në mes të emisionit (Video)

KONKURRENTI NXEHET KEQ/ Kap Renato Mekollin në mes të emisionit (Video)

Në puntatën më të fundit të “Hell’s kitchen”, është kaluar çdo limit. Një nga konkurrentët, Ledjoni është nxehur keq dhe ka kapur shef Renaton. Këtë e bën të ditur vetë Renato Mekolli me një postim në Instagram duke i lënë ndjekësit kuriozë se çfarë ka ndodhur më tej. Në video, Ledjoni shfaqet duke bërtitur me nerva “Hajde këtu ore”.

“Në këtë puntatë kalohet limiti i çdo puntate që keni parë deri më tani. Të kapësh chef-in dhe… Të Premten ora 21:00 në Top channel”, shkruan Renato.