OSCARS 2019/ Veshjet më të mira që parakaluan në tapetin e kuq (FOTO) – AlpeGossip
OSCARS 2019/ Veshjet më të mira që parakaluan në tapetin e kuq (FOTO)

OSCARS 2019/ Veshjet më të mira që parakaluan në tapetin e kuq (FOTO)

Për aq kohë sa jo çdokush do mund të marrë një “statujë” për ta çuar në shtëpi , “gara” për të veshurin më bukur qëndron e hapur për të gjithë të ftuarit e impenjimi i tyre me stilistët më të famshëm është prej vitesh një prej momenteve më të rëndësishme të historisë së modës në Hollywood.

Fustanet me tyl delikat të qendisur, mëngët shumë të gjata dhe frudat janë ende tendenca mbizotëruese në tapetin e kuq në përvjetorin e 91-të të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar. Ja disa nga fustanet më të mira që tërhoqen vëmendje.