NJË PËRRALLË/ Brenda dasmës së Gaz Pajës, shikoni si duket salla (FOTO) – AlpeGossip
NJË PËRRALLË/ Brenda dasmës së Gaz Pajës, shikoni si duket salla (FOTO)

NJË PËRRALLË/ Brenda dasmës së Gaz Pajës, shikoni si duket salla (FOTO)

Sonte Gaz Paja, aktori i humorit i ka dhënë fund beqaris. Ai dhe bukuroshja bionde Ira Seferi e kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë në tarracën e bashkisë së Tiranës dhe kryetari Veliaj, celebroi çiftin.

Pas ceremonisë së martesës në tarracën e bashkisë, çifti po feston në hotel Plaza, bashkë me 300 të ftuarit e tyre.

Ndërkohë ka qenë moderatorja Amarda Toska dhe ish kolege e Gazit ajo që ka zbuluar ambientin e dekoruar mjaft bukur ku po realizohet dasma.