GJITHMONË MATCHY-MATCHY/ Rina Balaj dhe Sin Boy s’duruan më gjatë pa ndryshuar sërish look (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË MATCHY-MATCHY/ Rina Balaj dhe Sin Boy s’duruan më gjatë pa ndryshuar sërish look (FOTO)

GJITHMONË MATCHY-MATCHY/ Rina Balaj dhe Sin Boy s’duruan më gjatë pa ndryshuar sërish look (FOTO)

Dy reperët e njohur të showbiz-it, Rina Balaj dhe Sin Boy, janë një ndër çiftet më cool që tërheqin shpesh vëmendjen e ndjekësve.

Nuk është hera e parë (dhe as e fundit sigurisht), që çifti lyen flokët me ngjyra të ndezura, duke lënë të kuptohet se vdesin të luajnë me ngjyrat në look-un e tyre.

Ata kanë provuar thuajse çdo ngjyrë në flokë dhe tashmë radhën e ka e kuqja.

Në InstaStory, Rina ndau një foto me partnerin, ku të dy kishin pozuar me pamjen e re matchy-matchy.

Dy kokëkuqë, të cilët veçse partnerë në muzikë, janë prej disa kohësh edhe partnerë në jetë dhe po e shijojnë në maksimum kohën me njëri-tjetrin.

Ata kanë nisur të bashkëjetojnë dhe gjatë karantinës iu futën punës për të publikuar një album të përbashkët me 20 këngë, i cili është titulluar “MM”.